Blog Detail

زمان: ۱۱:۰۹:۲۶ - تاریخ: ۱۴۰۳/۰۴/۰۳

مشاهده: 5693

چاپ جعبه

چاپ جعبه و بسته بندی کالا با ظاهری زیبا و جذاب می توانید از سایر تبلیغات نیز پیشی بگیرید. توجه کنید که باید ظاهر چاپ جعبه اختصاصی ، چاپ جعبه تبلیغاتی ، چاپ جعبه فانتزیمناسب با نوع کالا و همچنین سلیقه مخاطبان را نیز در نظر بگیرید. شما می توانید با درج اطلاعات بر روی چاپ جعبه اختصاصی ، چاپ جعبه تبلیغاتی ، چاپ جعبه فانتزی اعتماد مخاطب خود را جلب کنید، حتی می توان مخاطب را به محصول و خدمات خود وفادار ساخت. در چاپ جعبه حتما اسم برند یا شرکت بر روی چاپ جعبه اختصاصی ، چاپ جعبه تبلیغاتی ، چاپ جعبه فانتزی چاپ شود. بسته ‌بندی طراحی و ساخت و چاپ جعبه های تبلیغاتی و چاپ جعبه فانتزی یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در خرید مشتریان نقش دارد و چه بسا گاهی هزینه بسته ‌بندی کالا بیش از هزینه تمام شده برای خود کالا است . چاپ جعبهاختصاصی ، چاپ جعبه تبلیغاتی ، چاپ جعبه فانتزی و بسته‌ بندی از لحاظ میزان جذابیت در قفسه فروشگاه برای مشتری و فروشنده قابل اهمیت است. طراحی یک چاپ جعبه اختصاصی ، چاپ جعبه تبلیغاتی ، چاپ جعبه فانتزی و بسته‌ بندی باید بتواند در ذهن خریدار تداعی کننده کارکرد آن محصول باشد. 

درچاپ جعبه اختصاصی ، چاپ جعبه تبلیغاتی ، چاپ جعبه فانتزی مقوایی باید از مقواهای کمتر از 500 گرم استفاده شود، همچنین باید از مقواهایی که دارای پوشش مناسب و قابل چاپ می باشد استفاده کرد. جعبه های مقوایی را به جعبه پشت طوسی، جعبه پشت سفید، جعبه پشت کرم و جعبه ایندربرد می شناسند. هزینهچاپ جعبه بر اساس صافی و سفیدی سطح ورق محاسبه می شود. توجه کنید که مقواهای پشت سفید نسبت به مقواهای پشت طوسی گرانتر می باشد.

چاپ جعبه لمینت از بهم چسباندن دو جنس متفاوت مقوا می باشد. معمولا در چاپ جعبه های لمینتی از چسباندن یک یا دو ورق دو، سه و چند لایه استفاده می شود، به این منظور که استحکام جعبه و تحمل وزن و فشار داخلی و خارجی بالا رفته و در اصابت ضربه های کوچک مقاوم باشد. از کالاهایی که بیش از 500 گرم وزن دارد؛ بهتر است از جعبه های لمینت استفاد شود.

عوامل جذب در ساخت و طراحی و چاپ جعبه :

  • بسته بندی جعبه متناسب با ابعاد کالا باشد.
  • رنگ بندی و هارمونی رنگ در طراحی جعبه رعایت شود.
  • نام محصول روی جعبه به صورت خوانا درج شود.

گروه تبلیغاتی و چاپ ایده آل طراح و ارائه کننده انواع چاپ جعبه های تبلیغاتی و بسته بندی شیک ، با دوام و مدرن با مناسب ترین قیمت .

بهترین ها را از ایده آل بخواهید .