Blog Detail

زمان: ۰۸:۱۳:۵۶ - تاریخ: ۱۴۰۳/۰۴/۰۱

مشاهده: 5649

چاپ تقویم رومیزی

تقویم رومیزی یکی از موارد تبلیغاتی که در پایان سال در کنار سررسید و یا بصورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی است، چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی یکی از تبلیغات موثر است. زیرا که در اغلب سازمان ها به ندرت میزی را پیدا می کنید که یک تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری یا تقویم رومیزی فانتزی روی آن یافت نشود. 

استفاده از تقویم رومیزی ارزان / تقویم رومیزی فانتزی در منازل بسیار معمول است و یکی از محاسن خرید تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی برای شخص استفاده کننده آن است که بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور و به برنامه ریزی امور بپردازد. 

همچنین دیگر مزیت تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی / تقویم رومیزی ارزان برای شرکت هدیه دهنده آن است که با درج لوگو بر روی آن و یا داخل صفحات آن می تواند گونه ای مستمر و موثر در مرکز توجه شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی داشته باشد.

چاپ و طراحی تقویم رومیزی در بیشتر موارد بصورت ماه شمار طراحی می شود. بدین معنی که هر ماه در یک برگ از آن چاپ شده و پشت آن تصاویر تبلیغاتی و یا تصاویر زیبای منتخب توسط مشتری چاپ می شود. همچنین چند برگ روی تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم ورمیزی فانتزی نیز بطور کامل به تبلیغات شرکت سفارش دهنده اختصاص می یابد. لذا اغلب طراحی های تقویم های رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری/ تقویم رومیزی فانتزی بصورت 13 برگ انجام می شوند. با این حال در این رابطه محدودیتی وجود نداشته و می توان به تعداد صفحات دلخواه به آن برگه اضافه نمود.

انواع پایه تقویم رومیزی بر 2 نوع تقویم رومیزی پایه سخت و تقویم رومیزی پایه غیر سخت می باشد.

انواع تقویم رومیزی پایه سخت ، از انواع اجناس می توان برای پوشش پایه سخت تقویم رومیزی استفاده نمود. اما در بیشتر مواقع از گالینگور یا گلاسه چاپ و سلفون خورده ( اصطلاحا پایه سلفونی ) استفاده می شود. همچنین در صورت تمایل به استفاده از پایه سلفونی، می توان هر نوع طرح مورد نظر ( اعم از لوگو، تصاویر، نوشته ها، الگوهای گرافیکی و . . . ) را بر روی پایه چاپ نمود. 

ابعاد تقویم رومیزی

در طراحی ابعاد تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی محدودیتی وجود ندارد. البته باید به این نکته توجه نمود که در صورت غیر متعارف بودن ابعاد درخواستی، استفاده از آن توسط شخص هدیه گیرنده مشکل خواهد بود. توجه داشته باشید که ممکن است ابعاد پایه و اوراق چاپی تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی با هم متفاوت باشد. در این صورت قسمت هایی از پایه توسط اوراق پوشانده نمی شود که این نواحی مکان مناسبی برای درج لوگو محسوب می شود. چنانچه پایه از نوع سلفونی و یا پایه غیر سخت باشد، می توان آنرا با طرح و رنگ مورد نظر چاپ نمود. همچنین در صورت استفاده از پایه غیر سخت می توان آنرا بصورت پشت و رو چاپ کرد. لوگوی شرکت مورد نظر نیز می تواند در قالب طرح روی پایه چاپ گردد. همچنین از خدمات تکمیلی مانند یو وی موضعی ، طلاکوب و نقره کوب و . . . نیز می توان برای افزودن تزئینات بیشتر به طرح پایه تقویم رومیزی اضافه نمود.

قیمت چاپ تقویم رومیزی اختصاصی / قیمت چاپ تقویم رومیزی تبلیغاتی / قیمت چاپ تقویم رومیزی اداری / قیمت چاپ تقویم رومیزی فانتزی / قیمت چاپ تقویم رومیزی ارزان ، لیست تعرفه چاپ تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی ، نرخ طراحی و چاپ تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی ، چاپ تقویم رومیزی ارزان با کیفیت و قیمت تقویم رومیزی مناسب و .... با توجه به گستردگی شیوه های چاپ تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی نظیر سایز، جنس، صحافی و خدمات پس از چاپ مختلفی که می توان برای این محصول در نظر گرفت، تهیه لیست قیمت تقویم رومیزی جامع برای آن امکان پذیر نمی باشد و برای محاسبه قیمت تقویم رومیزی دقیق نیاز به جزئیات می باشد، برای استعلام قیمت تقویم رومیزی اختصاصی / تقویم رومیزی تبلیغاتی / تقویم رومیزی اداری / تقویم رومیزی فانتزی کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید . 

گروه چاپ ایده آل خدمات مربوط به چاپ تقویم رومیزی اعم از قبول سفارشات طراحی و چاپ انواع تقویم رومیزی اختصاصی ، تقویم رومیزی تبلیغاتی ، تقویم رومیزی اداری ، تقویم رومیزی فانتزی ، تقویم رومیزی ارزان و … با بهره گیری از گروهی مجرب و حرفه ای به هموطنان عزیز ارائه می نماید .

بهترین ها را از ایده آل بخواهید .