Blog Detail

زمان: ۰۶:۰۳:۵۹ - تاریخ: ۱۴۰۳/۰۵/۰۲

مشاهده: 6500

چاپ زونکن

چاپ زونکن : زونکن وسیله ایست برای بایگانی کردن اسناد و مدارک شرکتها، فاکتورها، رزومه ها و غیره از آن استفاده میگردد. چاپ زونکن برخی اصناف و شرکت ها رزومه ، کاتالوگ و بروشورهای خود را به صورت پکیجی کامل داخل زونکن قرار میدهند و به مشتریان ارائه می دهند. زونکن و یا کلاسور در ابعادی متفاوت ارائه داده می شوند که عطفی بین  4 سانتیمتر تا 8 سانتیمتر را دارا میباشد، که طبق سفارش مشتری در سایزهای اختصاصی و بزرگتر نیز قابل تولید می باشند. تمام زونکن ها و یا کلاسورها دارای قفل می باشند که به قفل های کوچک از 2 سانتی تا قفل بزرگ 7 سانتی تقسیم می شوند که بر اساس عطف زونکن یا کلاسور تولیدی باید قفل متناسب انتخاب شود. محل قرار گیری قفل به صورت استاندارد برروی عطف میباشد ولی درصورت سفارش زونکن اختصاصی یا کلاسور اختصاصی میتوان برروی لت پشت جلد قرار داد.

چاپ زونکن از یک بخش داخلی یا همان آستر برخوردار است که می توان با چاپ یا بدون چاپ به مشتری طبق درخواست آنها ارائه شود. جهت جلوگیری از ترکیدن کاغذ و یا مقوا در لبه های تا شده گوشه کلاسور یا زونکن ، تمام زونکن ها بهتره روکش سلفون داشته باشند.

 

علاوه بر زیبایی، یکی دیگر از مزایای چاپ زونکن این است که هر زمان که یک محصول یا یک خدمت را به کارهای خود اضافه یا کم نمودید، میتوانید برگه مربوط به آن را در زونکن کاتالوگ خود، اضافه و یا کم نمائید و بدین ترتیب، همواره یک کاتالوگ سفارشی جهت ارائه به مخاطبان خود خواهید داشت.

چاپ زونکن

مرکز چاپ زونکن ایده آل در زمینه ی چاپ افست انواع زونکن اختصاصی ، چاپ افست کلاسور های تبلیغاتی و کلاسور های اختصاصی ، چاپ افست فولدر ، چاپ افست پوشه های تبلیغاتی و همچنین تمامی موارد چاپی فعال می باشد .

علاوه بر خاص کردن چاپ زونکن و سفارشی کردن طرح آن، یکی دیگر از مزایای چاپ و ساخت کلاسور سفارشی یا چاپ زونکن این است که هر زمان که یک محصول و یا یک خدمتی را به محصولات یا خدمات خود اضافه یا حذف نمودید، میتوانید برگه مربوط به آن را در زونکن کاتالوگ خود، اضافه و یا حذف کنید و بدین ترتیب، همواره یک کاتالوگ سفارشی جهت ارائه به مشتریان خود خواهید داشت. همچنین بالاترین کاربرد این موضوع در ساخت کالیته های رنگ و کالیته های نمونه پارچه ، کالیته های نمونه پرده ، کالیته های نمونه پرده و ... میباشد. به صورتی که به راحتی کالیته قابل اضافه شدن و یا حذف شدن دارد.